Henkilöstöpalvelut

Yhteystiedot
Henkilöstöjohtaja Riitta Uhrman
riitta.uhrman@kainuu.fi

Palvelussuhdepäällikkö Pia Kovalainen
pia.kovalainen@kainuu.fi

Turvallisuuspäällikkö Marko Klemetti
marko.klemetti@kainuu.fi

Koulutuspäällikkö Merja Leinonen
merja.leinonen@kainuu.fi

Henkilöstöasiantuntija Stina Huovinen
stina.huovinen@kainuu.fi

Henkilöstösuunnittelija Mirja Leinonen
mirja.leinonen@kainuu.fi

Palkanlaskenta

tiiminvetäjä Pirjo Heikkinen, Hyrynsalmi
pirjo.r.heikkinen@kainuu.fi


tiiminvetäjä Marjaana Kilpinen, Kajaani
marjaana.kilpinen@kainuu.fi