Alueellinen Hyte-verkosto

Kuntien hyte-koordinaattorit

Kunta/Sote:

Hyrynsalmi

Kajaani

Kuhmo
Paltamo

Ristijärvi

Sotkamo
Suomussalmi
Kainuun sote

Nimi:

Kemppainen Päivi
Veli-Pekka Mäkeläinen
Oikarinen Arja
Kinnunen Jarmo
Kähkönen Riikka
Hynynen Helena
Härkönen Jenna
Portano Tiinaliisa
Pääkkönen Elisa
Hanhela Heidi
Hannastiina Piikivi
Pikkarainen Saara

Sähköposti:

paivi.e.kemppainen@hyrynsalmi.fi
veli-pekka.makelainen@hyrynsalmi.fi
arja.oikarinen@kamk.fi
jarmo.kinnunen@kajaani.fi
riikka.kahkonen@kuhmo.fi
helena.hynynen@paltamo.fi
jenna.harkonen@paltamo.fi
tiinaliisa.portano@ristijarvi.fi
elisa.paakkonen@ristijarvi.fi
heidi.hanhela@sotkamo.fi
hannastiina.piikivi@suomussalmi.fi
saara.pikkarainen@kainuu.fi

Kainuun alueellinen hyvinvointikertomus 2020 ja hyvinvointisuunnitelma valtuustokaudelle 2021-2024,
strategiset linjaukset ja toimet


Muistiot:

Vuosi 2021

Vuosi 2020